دستگاه بسته بندی نان

دستگاه بسته بندی نان مورد کاربرد جهت بسته بندی نان های سنتی و فانتزی از جمله دستگاه بسته بندی نان لواش ، بسته بندی نان پیتا ، بسته بندی نان پیتزا ، نان همبرگر ، نان خشک ، نان بروتشن ، نان مک دونالد ، بسته بندی نان نیم باگت و نان باگت ، نان بربری ، بسته بندی نان خشک ، نان تافتون ، بسته بندی نان گاتا و سایر مدل های نان ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان می باشد.
استفاده از دستگاه بسته بندی نان مناسب میتواند تا میزان بسیار چشمگیری در میزان افزایش ماندگاری محصولات نقش داشته باشد. ن از آنجایی که نان از اصلی ترین مواد غذایی مورد استفاده در ایر ملیت ها و جوامع می باشد، ارائه این محصول به بازار به بهترین شکل ممکن از الزامات می باشد.
دستگاه بسته بندی نان این روزها در مدل های بسیار متنوعی به بازار ارائه می گردند و این خود از عواملی برای سخت تر شدن انتخاب توسط تولید کنندگان نان می باشد.
توجه نمایید دستگاه بسته بندی نان بایستی نان را به گونه ای بسیته بندی نماید که بتواند به میزان بسیار چشمگیری در افزایش ماندگاری این محصول کمک نماید. و همچنین با ظاهر زیبای خود بتواند در جذب مخاطب و افزایش فروش این محصولات سهیم شود.
از انواع بسته بندی نان می توان به بسته بندی این محصول توسط کیسه های پلاسیتکی اشاره نمود چراکه این نوع بسته بندی می تواند از تجمع رطوبتدر بسته های جلوگیری نماید.
بسته بندی نان موظف به حفظ این محصول از بیات شدن و آلودگی می باشد. جهت بسته بندی نان در کیسه های پلاستیکی می توانید از دستگاه بسته بندی نان پیلوپک استفاده نمایید. این دستگاه بسته بندی قادر به بسته بندی نان به صورت بالشتی می باشد و این روزها بسیار مورد توجه تولید کنندگان محصولات واقع شده است چراکه می توانند با نیاز به نیروی انسانی کمتر محصول خود را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و به بازار ارائه نمایند.


دستگاه بسته بندی نان.jpg

مزایای دستگاه بسته بندی نان پیلوپک


از برترین مزایای بسته بندی نان با دستگاه بسته بندی نان پیلوپک می توان به قابلیت این نوع بسته بندی جهت حفظ این محصول در هنگام حمل و نقل و بارگیری اشاره نمود. همچنین این نوع بسته بندی نان این قابلیت را دارد که میتواند مانع ورود هرگونه آلودگی و بوی خارجی به داخل بسته بندی شود.
از طرفی بسته بندی نان با این دستگاه بسته بندی نان می تواند این امکان را بوجود آورد که باز کردن بسته بندی به راحتی برای مصرف کننده مقدور باشد.
دستگاه بسته بندی نان پیلوپک از پوشش هایی از جمله ترس ، متالایز و لامینت و کاغذ پلی اتیلن استفاده می نماید که این پوشش ها علاوه بر شکیل بودن مقاومت خوبی در برابر نور نیز دارند.
ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان سازنده انواع دستگاه بسته بندی نان به روش بسته بندی پیلوپک می باشیم و خوشحالیم که با تکیه بر علم و دانش خود توانسته ایم جدیدترین دستگاه های بسته بندی را به بازار ارائه نماییم
دستگاه بسته بندی , دستگاه بسته بندی نان , ماشین بسته بندی نان , بسته بندی نان , دستگاه بسته بندی نان سنتی , دستگاه بسته بندی نان فانتزی , دستگاه بسته بندی نان لواش , دستگاه بسته بندی نان پیتا , دستگاه بسته بندی نان همبرگر , دستگاه بسته بندی نان خشک , دستگاه بسته بندی نان بروتشن , دستگاه بسته بندی نان مک دونالد , دستگاه بسته بندی نان باگت , دستگاه بسته بندی نان نیم باگت , دستگاه بسته بندی تافتون , دستگاه بسته بندی نان گاتا