دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما مناسب برای بسته بندی خرما در انواع مختلف که در کشور تولید و کشت می شود شامل خرمای مضافتی , خرمای زاهدی , خرمای هلیلی و … می باشد. دستگاه بسته بندی خرما جهت بسته بندی خرما و حفظ ارزش این ماده غذایی بسیار ارزشمند و ارتقای کیفیت آن طراحی و تولید می شود.
بسته بندی خرما درکشور ما و حتی کشورهای همسایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسته بندی خرما آن نیز به اشکال متنوعی انجام می شود، چرا که این محصول یکی از محصولات کشاورزی با ارزش اقتصادی بسیار بالا و ارزش غذایی بالایی می باشد.

دستگاه بسته بندی خرما و بسته بندی با کیفیت خرما

به همین خاطر خرما در بازار های داخلی و هم در بازار های جهانی مشتریان فروانی را دارد، و در کشور عزیزمان ایران خانواده های زیادی در زمینه تولید این محصول با ارزش فعالیت می کنند و اقتصاد خانوادگیشان به تولید این محصول و فرستادن آن به بازار بستگی دارد از این رو شیوه بسته بندی خرما برای آنها بسیار مهم می باشد تا بتوانند نتیجه زحمات خود را با کیفیت هرچه تمام تر به دست مصرف کننده برسانند.
استفاده از دستگاه بسته بندی خرما که کارایی و سرعت و دقت بالایی داشته باشد می تواند بازخورد مناسبی جهت ارتقای سطح کیفیت بازار خرما نیز داشته باشد.
صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان در زمینه ساخت دستگاه بسته بندی خرما دوشادوش تولید کننده همواره در کنار آنها می باشد و با طراحی دستگاه بسته بندی خرما تمام اتوماتیک یار و همراه تولید کننده است ،تا خرمای خود را بسته بندی نمایند و روانه بازار کنند.
بسته بندی خرما با پیشگیری از نفوذ رطوبت به داخل بسته بندی ماندگاری بیشتری به آن می دهد و از تغییر طعم و رنگ آن جلوگیری می کند.
ما با ساخت دستگاه بسته بندی خرما اتوماتیک امکان بسته بندی خرما به صورت تک عددی و چند تایی و همچنین بسته بندی قند حبه به صورت تک عددی و چند تایی را میسر نموده ایم.
از دستگاه بسته بندی خرما همچنین در جهت بسته بندی محصولات مشابه اعم از بسته بندی شکلات , بسته بندی گز و بسته بندی شیرینی نیز استفاده می شود.
مشاوره انتخاب دستگاه بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی خرما مناسب با میزان بودجه و فضای کارگاهی و محصول تولیدی توسط صنایع بسته بندی پیروز پایور انجام می شود.

دستگاه بسته بندی خرما

محصولات پیروز پایور

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟
    Powered by