دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد جهت بسته بندی ساندویچ سرد و سایر مواد غذایی آماده از تولیدات صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان است. امروزه بسته بندی مواد غذایی شکل جدیدی را به خود گرفته است و ما شاهد تحول بزرگی در صنعت بسته بندی اعم از بسته بندی مواد غذایی آماده و نیمه آماده هستیم. در بسته بندی های جدید قابلیت تزریق گاز جهت افزایش ماندگاری محصول و حفظ تازگی و کیفیت آن لحاظ شده است این کار طول عمر محصول را به میزان بالایی افزایش می دهد.

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

ارزش محصولات غذایی آماده به تازگی و کیفیت آن است و با گسترش روزافزون استفاده از غذاهای آماده نیاز به بسته بندی با کیفیت و مدرن بیشتر احساس می شود. از این رو صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهد و تولید کنندگان غذاهای آماده و نیمه آماده می توانند با استفاده از این دستگاه محصولات خود را بسته بندی نمایند.
از دیگر کاربردهای دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد شامل بسته بندی انواع غذاها و ساندویچ هاست

 • بسته بندی جوجه آماده
 • بسته بندی ناگت مرغ
 • بسته بندی میگو سوخاری
 • بسته بندی استیک
 • بسته بندی کباب لقمه
 • بسته بندی همبرگر

از مزایای دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد می توان به محافظت غذا در برابر نور , رطوبت و گرد و غبار اشاره نمود. همچنین توسط دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد می توان انواع محصول را با ابعاد و اندازه های مختلف بسته بندی نمود این دستگاه بسته بندی قابلیت کار با سلفون های مختلف را نیز دارد.
جهت اطلاع از مشخصات فنی دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد و استعلام قیمت کافیست با ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تماس بگیرید. استفاده از امکانات جانبی جدید و تکنولوژی روز طبق خواست مشتری و ابعاد سفارشی از مزایای این شرکت تولید کننده ماشین بسته بندی است.

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

محصولات پیروز پایور

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
  Open chat
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  Powered by