دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد جهت بسته بندی ساندویچ سرد و سایر مواد غذایی آماده از تولیدات صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان است. امروزه بسته بندی مواد غذایی شکل جدیدی را به خود گرفته است و ما شاهد تحول بزرگی در صنعت بسته بندی اعم از بسته بندی مواد غذایی آماده و نیمه آماده هستیم. در بسته بندی های جدید قابلیت تزریق گاز جهت افزایش ماندگاری محصول و حفظ تازگی و کیفیت آن لحاظ شده است این کار طول عمر محصول را به میزان بالایی افزایش می دهد.

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد.jpgدستگاه بسته بندی ساندویچ سرد


ارزش محصولات غذایی آماده به تازگی و کیفیت آن است و با گسترش روزافزون استفاده از غذاهای آماده نیاز به بسته بندی با کیفیت و مدرن بیشتر احساس می شود. از این رو صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهد و تولید کنندگان غذاهای آماده و نیمه آماده می توانند با استفاده از این دستگاه محصولات خود را بسته بندی نمایند.

از دیگر کاربردهای دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد شامل بسته بندی انواع غذاها و ساندویچ هاست

  • بسته بندی جوجه آماده
  • بسته بندی ناگت مرغ
  • بسته بندی میگو سوخاری
  • بسته بندی استیک
  • بسته بندی کباب لقمه
  • بسته بندی همبرگر

از مزایای دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد می توان به محافظت غذا در برابر نور , رطوبت و گرد و غبار اشاره نمود. همچنین توسط دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد می توان انواع محصول را با ابعاد و اندازه های مختلف بسته بندی نمود این دستگاه بسته بندی قابلیت کار با سلفون های مختلف را نیز دارد.

جهت اطلاع از مشخصات فنی دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد و استعلام قیمت کافیست با ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تماس بگیرید. استفاده از امکانات جانبی جدید و تکنولوژی روز طبق خواست مشتری و ابعاد سفارشی از مزایای این شرکت تولید کننده ماشین بسته بندی است.
دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد ؛ دستگاه بسته بندی ناگت مرغ ؛ دستگاه بسته بندی ؛ دستگاه بسته بندی فرآورده های گوشتی ؛ دستگاه بسته بندی گوشت ؛