دستگاه بسته بندی مسواک.jpg

دستگاه بسته بندی صابون و بسته بندی مسواک

بسته بندی مسواک و بسته بندی صابون با ماشین آلات بسته بندی تک عددی ماشین سازی پیروز پایور از دیگر قابلیت های محصولات این گروه صنعتی می باشد.

برای بسته بندی صابون به صورت بالشتی و در سلفون شما به دستگاه های بسته بندی پیلوپک نیاز خواهید داشت. برای این منظور تنها کافیست با ما در شرکت پیروز پایور سپاهان در تماس باشید تا ایده آل ترین مدل های دستگاه بسته بندی را به شما معرفی نموده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دستگاه بسته بندی صابون ما قادر به بسته بندی صابون به صورت تک عددی در ابعاد و اشکال هندسی متنوع می باشد و همچنین ما توانسته ایم با دقت و تمرکز ضایعات این محصول و سلفون را به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهیم.

دستگاه های بسته بندی ساخته شده توسط ما دارای پشتیبانی 24 ساعنه می باشند و به راحتی می توانید از این دستگاه ها استفاده نمایید و در صورت بروز هر مشکلی تنها یک تماس با ما کافیست

علاوه بر این شما می توانید برای بسته بندی مسواک نیز از این دستگاه ها استفاده نمایید. با استفاده از دستگاه بسته بندی پیلوپک می توانید بسته بندی مسواک را به صورت چند تایی در بسته بندی های بسیار شکیل بسته بندی نمایید.دستگاه بسته بندی صابون , دستگاه بسته بندی مسواک , دستگاه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی , دستگاه بسته بندی , دستگاه بسته بندی پیلوپک , دستگاه بسته بندی تک عددی , دستگاه بسته بندی افقی